Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Stefana Rocha

Wednesday, 15, sierpień 2018

optyk desktop

Oświata (145)

W dniach 5-9.03. w Szkole Podstawowej nr 2, przez pięć kolejnych dni realizowany był projekt pod nazwą „Do pięciu razy sztuka”. Każdy dzień tygodnia poświęcony był innej dziedzinie sztuki. Tematem wtorkowego spotkania był TEATR. Naszą szkołę reprezentowali w tym dniu członkowie koła teatralnego, tj. Oliwia Wysoczańska, Roksana Danielewicz, Oliwia Nowak i Krzysztof Lalewicz.

Trwają zapisy do drawskiego przedszkola.

W sali kinowej Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim – w piątek (12 stycznia) – odbyła się XII Drawska Gala Nauki.
Uroczystość została zorganizowana przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim i miała na celu uhonorowanie najlepszych uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Drawsko Pomorskie za I semestr roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystości zostały wręczone również stypendia artystyczne i sportowe za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017.
Prowadząca uroczystość Monika Chmielecka, kierownik Referatu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim, przywitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła na program artystyczny pt. „Wiedźma multimedia” przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2.
W drugiej części uroczystości Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego Marek Tobiszewski wraz z dyrektorami szkół wręczyli stypendia najzdolniejszym uczniom.
Aby otrzymać stypendium naukowe uczniowie musieli uzyskać jedną z dwóch najwyższych ocen z zachowania: wzorową lub bardzo dobrą. Uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen: od 4,75 do 4,99 otrzymali stypendia III stopnia, od 5,00 do 5,49 otrzymali stypendia II stopnia, od 5,50 i więcej otrzymali stypendia I stopnia.

SP Mielenko

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Tobiasz Jonatan

V

5,00

Wzorowe

II

Rumowska Karolina

V

4,92

Wzorowe

III

Wojtas Oliwia

IV

4,83

Bardzo dobre

III

 

SP Nętno

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Krenza Marek

VII

4,79                  

Bardzo dobre

III - stopnia

Targus Igor

VI

4,75

Bardzo dobre

III - stopnia

Brzezińska Zuzanna

VI

4,83                   

Bardzo dobre

III- stopnia

Dolak Wiktoria

V

5,08                   

Wzorowe

II - stopnia

Machnio Oliwia

V

4,91

Wzorowe

III - stopnia

Kobylarz Magdalena

IV

5,0

Wzorowe

II - stopnia

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – I stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Kwiatkowska Izabela

IV A

5,92

wzorowe

Kajtaniak Zofia

IV A

5,75

bardzo dobre

Bogusz Oliwia

IV A

5,67

wzorowe

Skrzypiec Michalina

IV A

5,58

wzorowe

Chwaliński Jakub

IV A

5,50

bardzo dobre

Pawełczak Anastazja

IV D

5,83

wzorowe

Szynkaruk Katarzyna

V C

5,58

wzorowe

Wilga Krzysztof

V C

5,58

wzorowe

Jarmarczyk Aleksandra

V D

5,50

wzorowe

Łatkowska Martyna

VI A

5,58

bardzo dobre

Felińska Joanna

VI B

5,50

wzorowe

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – II stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Tadeusiak Adrian

IV A

5,42

bardzo dobre

Karpiński Krzysztof

IV A

5,33

bardzo dobre

Kołodziejczyk Wiktoria

IV A

5,33

wzorowe

Miazga Zuzanna

IV A

5,33

wzorowe

Kozioł Dominika

IV A

5,25

wzorowe

Łuszczak Rozalia

IV B

5,33

wzorowe

Dróżdż Zofia

IV B

5,25

wzorowe

Zieleńczuk Krzysztof

IV B

5,25

bardzo dobre

Matysiak Łukasz

IV B

5,16

bardzo dobre

Gutowicz Bartosz

IV B

5,00

wzorowe

Ciszewska Malwina

IV C

5,00

bardzo dobre

Pluta Aleksander

IV C

5,00

bardzo dobre

Rusin Katarzyna

IV D

5,33

bardzo dobre

Gajewska Iga

IV D

5,25

wzorowe

Walkowiak Kalina

IV D

5,17

bardzo dobre

Andrzejczak Krzysztof

IV D

5,08

bardzo dobre

Kot Blanka

IV D

5,00

bardzo dobre

Wilga Zuzanna

IV D

5,00

bardzo dobre

Grądzka Martyna

IV E

5,00

bardzo dobre

Jabłońska Weronika

IV E

5,00

bardzo dobre

Dowżycka Anna

V C

5,42

wzorowe

Tylka Dominika

V C

5,42

bardzo dobre

Hofman Nadia

V C

5,33

bardzo dobre

Kosmala Maja

V C

5,17

wzorowe

Podlipniak Tymoteusz

V C

5,18

wzorowe

Hofman Kaja

V C

5,00

bardzo dobre

Skrzypek Alicja

V D

5,25

bardzo dobre

Walenciej Nikola

V D

5,17

bardzo dobre

Woliński Kacper

V D

5,17

bardzo dobre

Liszewska Martyna

V D

5,08

wzorowe

Kurth Victoria

VI A

5,33

bardzo dobre

Mogilewska Wiktoria

VI A

5,17

bardzo dobre

Styburska Aleksandra

VI A

5,17

bardzo dobre

Papis Amelia

VI A

5,08

bardzo dobre

Miedziuto Julia

VI A

5,00

bardzo dobre

Ciemska Patrycja

VI B

5,42

wzorowe

Kozioł Wiktoria

VI B

5,42

wzorowe

Falkowska Izabela

VI B

5,17

bardzo dobre

Moskal Kinga

VI C

5,08

bardzo dobre

Klimczak Maciej

VI D

5,00

wzorowe

Rehlik Julia

VII B

5,36

wzorowe

Marcinkowska Marika

VII B

5,29

wzorowe

Oziero Ignacy

VII B

5,14

wzorowe

Bartnik Marcela

VII B

5,00

wzorowe

Karpinska Joanna

VII B

5,00

wzorowe

Szymczak Hanna

VII C

5,36

wzorowe

Krasucka Elżbieta

VII C

5,31

bardzo dobre

Tadeusiak Wiktor

VII C

5,29

bardzo dobre

Chojnacka Aleksandra

VII C

5,21

wzorowe

Kasicka Gabriela

VII C

5,07

bardzo dobre

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium naukowe – III stopnia

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Glinda Julia

IV A

4,92

bardzo dobre

Bińczyk Oliwier

IV A

4,83

bardzo dobre

Jarosz Jakub

IV A

4,83

bardzo dobre

Komorowska Joanna

IV A

4,83

bardzo dobre

Pabian Anna

IV A

4,83

bardzo dobre

Kozak Filip

IV A

4,75

bardzo dobre

Gendek Norbert

IV B

4,83

bardzo dobre

Olechnowicz Szymon

IV B

4,83

bardzo dobre

Wijatyk Agata

IV C

4,90

bardzo dobre

Dulak Piotr

IV D

4,91

bardzo dobre

Kawińska Natalia

IV D

4,91

bardzo dobre

Grzegorczyk Tomasz

IV D

4,83

wzorowe

Kaczmarkiewicz Ksawery

IV D

4,75

bardzo dobre

Włodek Kacper

IV E

4,92

bardzo dobre

Gajewska Julia

IV E

4,83

bardzo dobre

Owczarek Monika

IV E

4,83

bardzo dobre

Wyrzykowski Jakub

IV E

4,75

bardzo dobre

Gurska Julia

IV F

4,83

wzorowe

Raciniewski Łukasz

V B

4,75

bardzo dobre

Ziembiński Sebastian

V B

4,75

bardzo dobre

Kot Maksymilian

V C

4,92

bardzo dobre

Kamińska Dominika

V C

4,75

bardzo dobre

Kulpa Oliwia

V C

4,75

bardzo dobre

Łuczak Filip

V C

4,75

bardzo dobre

Raby Anna

V C

4,75

bardzo dobre

Wróblewski Maciej

V C

4,75

bardzo dobre

Mojsiejewicz Wiktoria

V D

4,75

wzorowe

Zyguła Damian

V D

4,75

bardzo dobre

Kaczmarek Maria

VI A

4,92

bardzo dobre

Sadowska Zuzanna

VI A

4,92

bardzo dobre

Bilińska Julia

VI A

4,83

bardzo dobre

Frutczak Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Pietrasik Jakub

VI A

4,75

bardzo dobre

Lisowska Marcelina

VI A

4,75

bardzo dobre

Wesołowska Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Mańkowska Aleksandra

VI C

4,75

bardzo dobre

Mroczek Jakub

VI D

4,83

bardzo dobre

Wasiuk Bartłomiej

VI E

4,75

bardzo dobre

Szmaglińska Emilia

VII A

4,79

bardzo dobre

Kiszko Szymon

VII B

4,86

wzorowe

Małocha Bartosz

VII B

4,79

wzorowe

Walkowiak Julia

VII B

4,79

wzorowe

Tumasz Aleksandra

VII C

4,86

bardzo dobre

Stanicka Wiktoria

VII C

4,79

bardzo dobre

 

Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

 stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Osiągnięcia sportowe

Dróżdż Zofia

IV B

5,25

wzorowe

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 10 lat + 40 kg Szczecinek, 30.09.2017 r.
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 10 lat Szczecinek, 30.09.2017 r.

Łuszczak Rozalia

IV B

5,33

wzorowe

II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 10 lat Szczecinek 30.09.2017 r.

Werens Maksymilian

IV B

3,41

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Pawełczak Anastazja

IV D

5,83

wzorowe

  • II miejsce w kategori Kata Dziewcząt 10-11lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin Sieradz, 9.09.2017 r.
  • Finały Olimpiady Wojewódzkiej Szczecinek 30.09.2017 r.
    - I miejsce w kategorii KATA 10 lat
    - I miejsce w kategorii KATA synchroniczne
    - II miejsce w kategorii KUMITE 10 lat
    -III miejsce w kategorii KUMITE DZIEWCZĄT 10 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Gajewska Julia

IV E

4,83

bardzo dobre

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w „WALKA Z CIENIEM 9 LAT”
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 9 lat Szczecinek,  30.09.2017 r.
  • I miejsce w kategorii KUMITE DZIEWCZĄT 9 lat + 30 kg w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Gorczyca Grzegorz

IV E

4,42

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 40 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Kiliszek Natan

IV E

4,83

dobre

I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego w kategori do 32 kg, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Kopysiewicz Jakub

IV F

4,25

dobre

  • II miejsce w kategori Kata 8-9 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin Sieradz, 9.09.2017 r.
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA 9 lat Szczecinek, 30.09.2017 r
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 9 lat + 30 kg Szczecinek, 30.09.2017 r.
  • I miejsce w kategorii KUMITE 9 lat + 30 kg w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Sałdak Natalia

V B

3,58

dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Hofman Nadia

V C

5,53

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Tylka Dominika

V C

5,42

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Kiśleńczuk Nadia

V D

3,92

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Pachuć Wiktoria

V D

3,92

bardzo dobre

I miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Liszewska Martyna

V D

5,08

wzorowe

  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE lat Szczecinek, 30.09.2017 r
  • I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA SYNCHRONNICZNE Szczecinek,  30.09.2017
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KATA INDYWIDUALNYM,  Szczecinek,  30.09.2017 r.
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Szczecina, Szczecin, 9.12.2017 r.

Makuch Wiktoria

V E

3,75

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Olechnowicz Lena

V E

4,58

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Frutczak Zuzanna

VI A

4,75

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Łatkowska Martyna

VI A

5,58

bardzo dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Sadowska Zuzanna

VI A

4,92

bardzo dobre

II miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE Szczecinek,  30.09.2017 r.

Dębowski Jakub Karol

VI D

4,42

dobre

III miejsce w II Drawskim Turnieju Brazylijskiego JIU-JITSU im. Dawida Krasnowskiego, Drawsko Pom, 28.10.2017 r.

Wróbel Kornelia

VI E

3,00

dobre

Udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Tychowo, 19.10.2017 r.

Jakubowska Martyna

VII B

3,50

bardzo dobre

I miejsce w Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w KUMITE 13 lat +50 kg Szczecinek,  30.09.2017 r.

 

Szkoła Podstawowa NR 2 w Drawsku Pomorskim

Stypendium naukowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stopień stypendium

Bogusz Lidia

III a

6,00

wzorowe

I

Lipiński Jakub

III a

5,73

wzorowe

I

Olesińska Paulina

III a

5,67

wzorowe

I

Rogiński Michał

III a

5,53

wzorowe

I

Kruczyk Martyna

VII a

5,50

wzorowe

I

Bołtacz Jakub

II a

5,50

wzorowe

I

Kusiak Aleksandra

IV a

5,42

wzorowe

II

Walczewski Jakub

IV a

5,42

wzorowe

II

Skórka Wiktoria

II a

5,29

wzorowe

II

Zdrojewska Kornelia

III a

5,27

bardzo dobre

II

Szkolnicki Jakub

IV a

5,25

bardzo dobre

II

Papis Julia

VII a

5,21

wzorowe

II

Borysiuk Oliwia

IV a

5,17

bardzo dobre

II

Lipińska Aleksandra

IV b

5,17

wzorowe

II

Kałucka Gabriela

II a

5,14

wzorowe

II

Puzyrewski Mariusz

II a

5,14

wzorowe

II

Zdyr Patrycja

II a

5,14

wzorowe

II

Hnat Maria

IV a

5,08

bardzo dobre

II

Rumianowska Amelia

IV b

5,08

bardzo dobre

II

Ostapowicz Kinga

II a

5,07

wzorowe

II

Szynkaruk Grzegorz

II a

5,07

wzorowe

II

Bagiński Mikołaj

III a

5,07

bardzo dobre

II

Kowalik Kamila

III a

5,07

bardzo dobre

II

Nickowski Miłosz

III e

5,07

wzorowe

II

Smolich Patrycja

III f

5,07

wzorowe

II

Hofman Nela

IV a

5,00

bardzo dobre

II

Piróg Aleksandra

IV a

5,00

bardzo dobre

II

Brzeziński Hubert

IV c

5,00

bardzo dobre

II

Hofman Nikola

II a

4,93

wzorowe

III

Tkacz Dominik

II a

4,93

bardzo dobre

III

Czyż Tymoteusz

III a

4,93

wzorowe

III

Pośpieszyńska Celina

III a

4,93

wzorowe

III

Hnat Hanna

IV a

4,92

bardzo dobre

III

Kwaśna Adrianna

III a

4,87

wzorowe

III

Mikułka Paulina

III a

4,87

wzorowe

III

Andrzejczak Szymon

III e

4,87

wzorowe

III

Malinowska Oliwia

II a

4,86

wzorowe

III

Kamińska Aleksandra

II a

4,86

wzorowe

III

Gutowicz Aleksandra

II e

4,86

wzorowe

III

Wisłocka Urszula

IV a

4,83

bardzo dobre

III

Brzeziński Wiktor

IV c

4,83

bardzo dobre

III

Sobociński Franciszek

IV c

4,83

bardzo dobre

III

Piekarzewicz Mikołaj

III a

4,80

wzorowe

III

Szeremecka Magda

III e

4,80

wzorowe

III

Bieniek Alicja

VII a

4,79

wzorowe

III

Ciećwierski Antoni

II a

4,79

bardzo dobre

III

Kobyłt Gabriela

IV b

4,75

wzorowe

III

 

Szkoła Podstawowa NR 2 w Drawsku Pomorskim

Stypendium sportowe

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Osiągnięcia

Skórka Wiktoria

II a

- I m-ce kata 14-15 lat  w  XXI Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin w Świnoujściu,

-  I m-ce w kumite olimpijskim WKF 14-15 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

-  I m-ce w kumite  WKF 14-15 lat w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

- I m-ce w kumite 14-15 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

Mickun Aleksandra

II a

- III m-ce  kumite +50kg 12-13 lat w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin w Szczecinku,

- III m-ce w kata 12-13 lat w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku,

- II m-ce  kumite 12-13 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

Zdyr Patrycja

II a

III m-ce w kumite junior młodszy +55kg w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Marchel Martyna

III a

- I m-ce kata dziewcząt 14-15 lat; III m-ce kata synchroniczne; III m-ce kumite juniorki młodsze do 50 kg w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin,

- I m-ce kata dziewcząt 14-15 lat; II m-ce w kumite dziewcząt 14-15 lat do 50 kg; II m-ce kata synchroniczne w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Szczecinku,

- III m-ce kata dziewcząt 14-15 lat Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin w Świnoujściu,

- III m-ce kumite dziewcząt 14-15 lat w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushino Puchar Prezydenta Miasta Szczecin.

 

 

STYPENDIA BURMISTRZA DRAWSKA POMORSKIEGO ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE
 I SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 

STYPENDIUM ARTYSTYCZNE  I  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia naukowe

Michalina Skrzypiec

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Regionalnym Konkursie  Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” w Koszalinie

STYPENDIUM SPORTOWE

 I  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Wiktoria Skórka WYRÓŻNIENIE

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 

Martyna Marchel WYRÓŻNIENIE !

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 

Sylwia Zdyr

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

VII Międzynarodowy  Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT  14-15 LAT

Julia Gajewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w  Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE BEZ KONTAKTU DZIEWCZĄT 8 LAT

Jakub Kopysiewicz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin, kategoria: KUMITE CHŁOPCY 8-9 LAT 

Anastazja Pawełczak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KATA  DZIEWCZĄT 10-11 LAT

Martyna Liszewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT 10 LAT

Aleksandra Mickun

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 VII Międzynarodowy  Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży, kategoria: KUMITE  DZIEWCZĄT
12-13 LAT

Martyna Kruczyk

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Katarzyna Mamrowicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 

Oliwia Grochulska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 

Izabela Żołądkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Magdalena Wanagiel

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Sylwia Zwindowska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Alicja Kościukiewicz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Patrycja Czubek

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

Zuzanna Oziero

Szkoła Podstawowa nr 2 w Drawsku Pomorskim

 I miejsce w Zachodniopomorskiej Lidze Kadetek U16K, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorsk

Klaudia Ładna

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Aleksandra Bielecka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Zuzanna Godlewska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Elżbieta Krasucka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Joanna Karpińska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

Marika Marcinkowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

 Marcela Bartnik

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Niemica 13.06.2017 rok

 

Aleksander Pluta

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Dawid Czupryniak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Jakub Wyrzykowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Szymon Dymecki

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

Krzysztof Karpiński

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

I miejsce w Mini Mundialu Pomorza Zachodniopomorskiego

STYPENDIUM SPORTOWE

  II  MIEJSCE

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Osiągnięcia sportowe

Martyna Jakubowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

 II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Pomorza Open Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska, kategoria: KUMITE 12- 13 LAT

Dominika Tylka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

 II miejsce w Międzynarodowym Pucharze Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin, kategoria KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT 

Zofia Dróżdż

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Międzynarodowe Mistrzostwa Karate Świnoujście, kategoria: KUMITE DZIEWCZĄT 9 LAT

Marcelina Pawlak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Międzynarodowy  Turniej Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, kategoria: KUMITE  BEZ KONTAKTU DZIEWCZĄT 6 LAT

Alisea Szundryk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

Mini Mistrzostwa Pomorza w Karate Kyokushin, kategoria:  DZIEWCZĄT 8 LAT

Rozalia Łuszczak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

II miejsce w Finałach Wojewódzkich Olimpiady Młodzieży, kategoria: KUMITE  10 LAT

Już po raz czternasty w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim odbyły się Międzyszkolne Spotkania Profilaktyczne. W zmaganiach udział wzięły zespoły złożone z uczniów klas VI i VII z czterech gminnych szkół podstawowych.

16 października, w całej Polsce w samo południe przez pół godziny podejmowana była próbę pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Akcja została zorganizowana przez Fundację WOŚP.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation