Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Monday, 21, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

Oświata (165)

BEACTIVE – bądź aktywny – pod takim hasłem grupa uczniów i nauczycieli z drawskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych zorganizowali dzień sportu w ramach uczestnictwa szkoły w Europejskim Tygodniu Sportu, którego organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Stowarzyszenie MEANDER poinformowało, że zostało laureatem konkursu grantowego ORLEN DAR SERCA. Jak mówi Joanna Sawka - jesteśmy dumni, gdyż znaleźliśmy się gronie 276 laureatów II edycji programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Przemoc w Ostrowicach ? Nie ! Zdecydowane nie dla przemocy - uczniowie klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Ostrowicach odpowiedzieli na zaproszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Stowarzyszenia Familia wzięli udział w happeningu „Razem Przeciw Przemocy”.

Nowy rok szkolny to czas intensywnych przygotowań do rozpoczęcia nauki. To okres zakupów niezbędnych rzeczy - piórników, plecaków i zeszytów. To również czas na kompletowanie dodatkowych pomocy edukacyjnych. Wraz z początkiem roku szkolnego warto również pomyśleć o dodatkowych zajęciach edukacyjnych podczas których dziecko może w szybszy sposób rozwijać swoją wiedzę i zainteresowanie konkretnymi obszarami edukacji.  

31 maja na terenie kompleksu sportowego Orlik w Ostrowicach odbył się festyn szkolny zorganizowany przez szkolną radę rodziców. Festyn rozpoczęła dyrektor szkoły Elżbieta Kozłowska wraz z Zastępcą Burmistrza Drawska Pomorskiego Ireneuszem Kabatem.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja