Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aliny Benona

Sunday, 16, czerwiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

02.06.2019

W sobotę wielkie wydarzenie - DRAWSKI PIKNIK STOWARZYSZEŃ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drawski Piknik Stowarzyszeń - to najlepsza okazja by poznać bliżej okoliczne Organizacje/Grupy Nieformalne/Kluby i ich dotychczasową działalność. Może są stowarzyszenia, o których jeszcze nie słyszałeś, a prężnie działają? Może słyszałeś, ale jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć ich "w akcji"? 


To jest ten niepowtarzalny dzień, gdzie spotkasz je w jednym miejscu, zapoznasz się z ich działalnością i będziesz mieć okazję dołączyć się do zabawy. 
Zabierzcie ze sobą całe rodziny, bo planowane są zabawy zarówno dla młodszych jak i starszych: malowanie twarzy, dmuchane zamki, spektakl dla dzieci, zabawy plastyczne i wiele innych zabaw dla najmłodszych. 


Dla starszych odbędzie się pokazy sztuk walki, pokaz ratownictwa przedmedycznego, turniej piłki nożnej i muzyka na żywo Deep Sesje i wiele więcej!

Weź udział w „Wyścigu Kaczek” i wygraj niesamowite nagrody! Są już PlayStation 4, rower, dzień w OREW w Gudowie, spływ kajakowy dla 8 osób z Drawska do Gudowa, bon na zabieg w gabinecie kosmetycznym a to dopiero początek.

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja