Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Alana Kaliksta

Monday, 14, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

11.02.2019

Maciej Sadowski i Główny Zawór Jazzu - dwa wyjątkowe koncerty.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Utalentowany muzycznie mieszkaniec Drawska Pomorskiego, a aktualnie student drugiego roku Politechniki Poznańskiej wystąpi przed lokalną społecznością w dwóch koncertach –w Czaplinku i Złocieńcu (info poniżej).

 

Mowa o Macieju Sadowskim, którego mieszkańcy regionu mogli usłyszeć w minionych latach podczas koncertów Młodzieżowej Orkiestry Dętej VIVA Batutta oraz podczas solowych występów na akademiach szkolnych i uroczystościach miejskich.

Maciej to jeden z członków poznańskiego zespołu muzycznego Główny Zawór Jazzu . Jak powiedział nam M. Sadowski – zespół powstał w listopadzie ubiegłego roku. Grupa ludzi o podobnych pasjach połączyła swoje siły i umiejętności.

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.

Przed mieszkańcami powiatu drawskiego dwa koncerty – pierwszy 22 lutego w Złocieńcu, natomiast drugi 23 lutego w Czaplinku.  

Koncert w Złocieńcu – więcej info – kliknij tu

Koncert w Czaplinku – więcej info – kliknij tu

 

 

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja