Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Bogny Apolinarego

Tuesday, 23, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

19.07.2018

DeeRiVee prezentuje nowy teledysk. One Night - zobaczcie i posłuchajcie - VIDEO

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Mariusz Drożdżyk, drawszczanin pod artystycznym pseudonimem „DeeRiVee” nie raz już gościł na DSI. Tym razem nagrał nowy teledysk i wydał go w jednej z największych wytwórni w kraju „MyMusic Group Polska”.

 

Zdjęcia do teledysku zostały wykonane w Drawsku Pomorskim i Stargardzie. Na plan zaprosił dwie tancerki ze szkoły tanecznej ze Stargardu „Save The Beat” jedna z nich „Agnieszka Gołofit-Sawicka” brała udział w III edycji „You Can Dance” oraz wystąpiła na scenie z „The Black Eyed Peas”.

Plan zdjęciowy trwał kilka dni i był podzielony na kilka etapów. Pierwsza sesja odbyła się w studiu „Deep Sesje” zaś druga w Drawsku Pom na terenie Skate-Parku i „Ścieżki zdrowia”. Trzecia odbyła się w terenie w Stargardzie.

Mariusz również pozyskał środki od prywatnych firm są to „Monika Bogusz Stomatologia”, „Urządzenia chłodnicze e-vibo.pl”, „I.K Pokutyńscy”.

W teledysku wzięło udział wiele osób, którzy dołożyli swoją cegiełkę i chciałbym im wszystkim podziękować – mówi Mariusz. Szczególne podziękowania dla: Przemysław Bogusz, Monika Bogusz, Małgorzata-Paweł Pilarscy, Kazimierz Pokutyński, Katarzyna Matyga, Magdalena Matyga, Tomasz Hryniewicz, Dariusz Pędziszczak (FreeDron), Agnieszka Gołofit-Sawicka, Paulina Pakul, Sylwia Ratajczyk, Sylwia Drożdżyk, Adrian Mojsiewicz, Agnieszka Cygiel, Damian Bełczykowski, Marika Szulkowska, Iga Grażewicz, Pola Grajcewicz, Marcin Papis, Karol Ptak, Tomasz Gozdan, Wioleta Szczecińska, ZOK – Złocieniecki Ośrodek Kultury – wymienia producent.

 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja