Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Tomasza Maurycego

Sunday, 22, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

25.02.2016

Konkurs z okazji Dnia Kobiet

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drogie Czytelniczki – z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet ogłaszamy konkurs w którym do wygrania jest „Pakiet przyjemności” ufundowany przez partnerów naszego konkursu.

Zasady Konkursu:

Pytanie konkursowe brzmi: Definicja szczęścia według kobiety. Oczekujemy od Was odpowiedzi czym dla każdej z Was jest szczęście ? Liczymy na ciekawe i zaskakujące odpowiedzi, które wychodzą poza książkową definicję szczęścia.

Swoje odpowiedzi możecie przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w e-mailu nie zapomnijcie podać danych kontaktowych tj. imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania oraz numeru telefonu.

Pani, która najciekawiej odpowie na pytanie otrzyma nagrodę w postaci pakietu przyjemności. A jest o co walczyć. Nasi partnerzy ufundowali następujące nagrody:

- zabieg kosmetyczny (paznokcie) w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Aleksandry Lipińskiej

- masaż relaksacyjny w Centrum Rehabilitacji, Fizykoterapii i Masażu Ewy Jesiołowskiej

- kolację we dwoje w Villi Harmonia

- sesję fotograficzną u Pauliny Lemiech

- zdjęcie z sesji na okładce gazety Echa znad Drawy i Gwdy wydawanej przez Mariusza Nagórskiego.

Konkurs trwa terminie od dnia 25.02.2016 do dnia 06.03.2016 do godz. 20:00. Każda z czytelniczek może przesłać tylko jedną odpowiedź. W dniu 8 marca br. ogłosimy wyniki. Laureatka w ciągu miesiąca po zakończeniu kursu będzie mogła wykorzystać pakiet korzyści. Oczywiście na łamach naszych stron będziemy relacjonowali dla naszych czytelników realizację każdej z nagród.

Dziękujemy serdecznie naszym partnerom, którzy włączyli się w nasz konkurs Pani Aleksandrze Lipińskiej, Ewie Jesiołowskiej, Agnieszce Stankowskiej –Kundera, Paulinie Lemiech i Mariuszowi Nagórskiemu.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja