Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Aliny Benona

Sunday, 16, czerwiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

Rozrywka (101)

8 czerwca w Drawsku Pomorskim odbył się charytatywny piknik drawskich stowarzyszeń. Był to najlepszy czas, aby poznać przedstawicieli trzeciego sektora i osoby które działają w różnorodnych dziecinach w naszej lokalnej społeczności.

1 czerwca w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim odbył się plenerowy festyn z okazji Dnia Dziecka.

W Łabędziach odbył się kolejny festyn organizowany przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim w ramach promocji rybactwa i ryb. W ramach organizacji wydarzenia odbyła się część sportowa oraz część rozrywkowa. Do sportowej rywalizacji przystąpili pasjonaci wędkarstwa, którzy wzięli udział w zawodach wędkarskich. Nagrody dla zwycięzców wręczył zastępca burmistrza Drawska Pomorskiego Ireneusz Kabat. W części rozrywkowej na terenie stadionu wiejskiego zorganizowano strefy animacji dla dzieci, były dmuchane zamki, strefy malowania twarzy, a także występy artystyczne.

Drawski Piknik Stowarzyszeń - to najlepsza okazja by poznać bliżej okoliczne Organizacje/Grupy Nieformalne/Kluby i ich dotychczasową działalność. Może są stowarzyszenia, o których jeszcze nie słyszałeś, a prężnie działają? Może słyszałeś, ale jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć ich "w akcji"? 

Przez dwa dni na terenie naszej gminy realizowane były nagrania do telewizyjnego programu „Zakochaj się w Polsce”, który emitowany jest w niedzielne poranki w Telewizji Polskiej (TVP 1). Wybór miejsc do programu i wyróżnienie naszej gminy to efekt wcześniejszych rozmów pracowników referatu promocji z przedstawicielami producenta programu. Na początku roku w ramach rekonesansu wytypowane zostały miejsca realizacji do nagrań i osoby, które wystąpią w programie.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja