Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Niny Celiny

Sunday, 15, grudzień 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

25.02.2014

Redakcja

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szybki kontakt z nami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Czym jest drawskopomorskie.com

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową, wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Autorem strony jest mieszkaniec Drawska Pomorskiego, który pracuje w administracji drawskiego samorządu, a w czasie wolnym w ramach swoich zainteresowań tworzy blog informacyjny, który traktuje jako misję społeczną, na rzecz mieszkańców Drawska Pomorskiego i osób, które wyjechały z Drawska Pomorskiego, a wciąż interesują się tym co dzieje się w ich małej ojczyźnie. Materiały publikowane w serwisie tworzone są nie tylko przez autora, ale również nadsyłane przez wielu mieszkańców powiatu, urzędów, instytucji, firm i stowarzyszeń. W ten sposób tworząc wspólny środek informacyjny. Autor wykorzystuje w serwisie materiały własne, zdjęcia wykonane podczas uroczystości w których bierze udział w róznym charakterze i do których przysługują mu prawa autorskie, ale również materiały fotograficzne osób i instytucji, które przekazują materiał celem publikacji. 

Serwis internetowy nie jest profesjonalną redakcją, a tworzony jest wyłacznie w ramach pasji autora i przy jego nakładzie finansowym. Opłaty związane z funkcjonowaniem portalu pokrywane są z jego środków własnych. W serwisie istnieje możliwość umieszczania odpłatnych reklam.

Porozumienie DSI

Jest nieformalnym porozumieniem ludzi, którzy wykorzystując swoją pasję oraz potencjał swoich stron chcą pozytywnie oddziaływać na nasz region. Codziennie drawskopomorskie.com oraz dsi.net.pl dostarcza informacji o życiu mieszkańców, ich problemach, wydarzeniach. Nasze akcje i pomysły, często za sprawą samych internautów przenoszą się do rzeczywistości wpływając na nią.

Jednocześnie zgodnie z zawartą umową do zadań Porozumienia DSI należy:

Współpraca „DSI”, organizowanie konkursów, projektów, promocji regionu, sportu, kultury i oświaty. Współpracy w zakresie rozwoju własnych serwisów internetowych. Stworzenie płaszczyzny dla współpracy z organizacjami oraz podmiotami przy opracowywaniu i uczestniczeniu w innych wspólnych projektach.

Umowa Porozumienia Drawskich Stron Internetowych

§ 1

Członkowie niniejszego porozumienia uzgadniają, że podejmując na zewnątrz wspólne działania mające na celu promocję Gminy Drawsko Pomorskie oraz własne strony internetowe, będą występowali jako „Drawskie Strony Internetowe”, zwanym dalej DSI.

§ 2

Członkostwo.

Członkiem „DSI” może być każda strona internetowa, której treść jest związana z Miastem i Gminą Drawsko Pomorskie
Członkiem „DSI” zostaje się na podstawie deklaracji członkowskiej i zgody na przestrzeganie zasad określonych niniejszym porozumieniem oraz zgodą przyjętą podczas Zebrania zwykłą większością głosów.
Członkowie „DSI” zrzeszeni są na równych prawach.
§ 3

Struktura organizacyjna.

Najwyższą władzą „DSI” jest Zebranie przedstawicieli stron członkowskich.
Każdy członek „DSI” może być reprezentowany przez dowolną liczbę osób. W przypadku głosowania członkowie delegują po jednym reprezentancie, który ma jeden głos.
Zebranie zwoływane jest w zależności od potrzeb, na żądanie co najmniej 1/2 przedstawicieli serwisów uczestniczących.
Postanowienia i decyzje Zebrania przyjmowane są zwykłą większością głosów.
§ 4

Zadania i cele Porozumienia.

Celem Porozumienia jest:

1. Nieodpłatna współpraca „DSI” z Miastem i Gminą Drawsko Pomorskie.
2. Organizowanie konkursów, projektów, promocji Regionu, sportu, kultury i oświaty.
3. Współpracy w zakresie rozwoju własnych serwisów internetowych.
4. We współpracy z Miastem i Gminą Drawsko Pomorskie wypracowanie wspólnej strategii promocji.
5. Wspierania działań Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie zgodnych z działaniami członków „DSI”.
6. Stworzenie płaszczyzny dla współpracy z organizacjami oraz podmiotami przy opracowywaniu i uczestniczeniu w innych wspólnych projektach.
7. Propagowanie stron członkowskich „DSI” wśród mieszkańców m.in. przez docieranie do nich za pomocą lokalnych mediów.

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak