Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Monday, 21, październik 2019

Domi strona

 

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

01.10.2019

W weekend SZTUKATERIE. Spektakle teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przed nami bardzo kulturalny weekend w Drawsku Pomorskim. Stowarzyszenie Przyjaciół Drawska  „Meander” już po raz siódmy organizuje festiwal sztuk teatralnych SZTUKATERIE.

 

Początek festiwalu w najbliższy piątek o godz. 18-stej na scenie w budynku ośrodka kultury w Drawsku przy ul. Piłsudskiego 12. W piątek i sobotę przedstawienia teatralne dla młodzieży i dorosłych, a w niedzielę trzy spektakle dla dzieci. O organizacji Sztukaterii, przygotowaniach i pracy nad festiwalem a także o bieżącej działalności „Meandra” rozmawialiśmy z Erykiem Krasuckim. Zachęcamy do obejrzenia materiału video.

Materiał video portalu www.LokalnyReporter.pl -  start nowego portalu informacyjnego przewidziany został na pierwszą połowę października. W portalu prezentowane będą newsy z regionu Pojezierza Drawskiego. Duży nacisk położony będzie na wywiady i materiały video. W ramach grupy LokalnyRepoerter.pl będą funkcjonowały strony drawskopomorskie.com i infoZlocieniec.pl W portalu LokalnyReporter.pl będą informacje z Drawska, Złocieńca, Czaplinka, Ostrowic, Kalisza Pomorskiego, Węgorzyna, Mirosławca, Łobza i innych miast i wsi naszego regionu. Zapraszamy do polubienia profilu LokalnyReporter.pl na platformie Facebook - kliknij tu

 

reklamado filmów LR granatowe

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

20190929 pietrzak

2017ki stacja