Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rogera Serafiny

Thursday, 14, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

01.11.2019

Wiemy jak przebiegały działania służb. Zobacz co się zmieniło od zeszłego roku !

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tak jak na wszystkich cmentarzach tak i w Drawsku Pomorskim na cmentarzu odbyła się msza św. Z obserwacji funkcjonariuszy straży miejskiej j i policji wynika, że w tym roku odmiennie niż w latach ubiegłych zauważalna była zwiększona ilość pojazdów, które zmierzają w pobliże drawskiego cmentarza.

Policjanci przed mszą i już po jej rozpoczęciu udrażniali skrzyżowania wokoło cmentarza. W latach poprzednich przed rozpoczęciem mszy nie było takich sytuacji. Spowodowane to jest tym, że mieszkańcy próbowali na ostatnią chwilę dostać się swoimi pojazdami w okolice cmentarza. Wolnych miejsc parkingowych jednak w bliskiej odległości już nie było. Również w tym czasie odnotowano zwiększony ruch pieszych. Jak mówią funkcjonariusze w pobliżu cmentarza znajdowało się więcej pojazdów niż w latach ubiegłych.

Co ciekawe po zakończeniu mszy nie odnotowano żadnych problemów z ruchem pojazdów i pieszych. Ruch wspomagany przez funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i żandarmerii wojskowej odbywał się bez zakłóceń. Uczestnicy mszy opuszczali teren cmentarza przez około 40 min, co pozwoliło uniknąć problemów ze wzmożonym ruchem. Część kierowców wybrała osiedlowe uliczki i drogi, aby opuścić najbliższą okolice cmentarza. W czasie prowadzenia działań nie odnotowano żadnych incydentów.  

 

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja