Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Bogny Apolinarego

Tuesday, 23, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

22.01.2019

Młodzież na służbie z policją - kontrolowali kierowców

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek od wczesnych godzin porannych w Drawsku Pomorskim trwały kontrole kierowców. W działania zaangażowani byli policjanci, żandarmi wojskowi oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim pod opieką Mirosława Melnyczoka.

 

To wspólne działania służb mundurowych i drawskiego ZSP w ramach prowadzonego projektu edukacyjnego. Projekt zakłada uświadamianie młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Oprócz działań praktycznych takie jak były prowadzone dziś - uczestnicy projektu biorą udział w spotkaniach i pogadankach z przedstawicielami służb mundurowych i instytucji. Działania te maja przygotować młodzież do prawidłowych zachowań na drodze w chwili kiedy staną się pełnoprawnymi kierowcami. 

Dziś młodzież rozdawała kierowcom specjalne naklejki z hasłem ,,Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Jak zapowiedział pomysłodawca akcji drawscy kierowcy mogą spodziewać się w najbliższym czasie kolejnych podobnych działań. Podczas przeprowadzonych dziś kontroli nie ujawniono kierowców, którzy prowadzili pojazd po spożyciu alkoholu. 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja