Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Filipa Korduli

Monday, 22, październik 2018

20181008 wojtek

14.12.2017

Kolizja trzech pojazdów. Zniszczony VW Passat

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś (czwartek) około godz. 12:40 na ul. Toruńskiej doszło do kolizji trzech pojazdów.  Jadący ul. Toruńską w kierunku ronda samochód VW Passat w  wyniku próby ominięcia jadącego w tym samym kierunku niebieskiego Volvo zjechał na chodnik i uderzył w stojący na chodniku samochód dostawczy.

W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że mimo iż VW Passat uderzył w stojący na chodniku samochód  dostawczy, to winę za to zdarzenie ponosi kierowca samochodu Volvo, gdyż nieprawidłowo zmieniał pas ruchu, co spowodowało reakcję jadącego za nim kierowcy Passata, który próbował uniknąć zderzenia. Niestety ta próba zakończyła się zderzeniem z innym pojazdem.

 

Dziś (czwartek) około godz. 12:40 na ul. Toruńskiej doszło do kolizji trzech pojazdów. Jadący ul. Toruńską w kierunku ronda samochód VW Passat w wyniku próby ominięcia jadącego w tym samym kierunku niebieskiego Volvo zjechał na chodnik i uderzył w stojący na chodnik samochód dostawczy. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, ze mimo iż VW Passat uderzył w stojący na chodniku samochód dostawczy, to winę za to zdarzenie ponosi kierowca samochodu Volvo, gdyż nieprawidłowo zmieniał pas ruchu, co spowodowało reakcję jadącego za nim kierowcy, który próbował uniknąć zderzenia. Niestety ta próba zakończyła się zderzeniem z innym pojazdem.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation