Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gertrudy Edmunda

Friday, 16, listopad 2018
10.11.2017

Policjanci z drogówki - materiał video

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak wygląda praca policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim? Z jakimi sytuacjami spotykają się w swojej codziennej pracy? Jak rozwiązują zastane na drodze sytuacje ? Jak podejmują interwencje ? Jak dbają o bezpieczeństwo kierowców i pieszych ? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi w przeciągu kilku dni na przełomie października i listopada.

 

Przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim realizowaliśmy materiał video. Na kilka dni ,,zostaliśmy policjantami”, a nasza kamera towarzyszyła funkcjonariuszom podczas ich codziennej pracy. Praca policjantów drogówki polega na patrolowaniu dróg w wyznaczonych rejonach, reagowaniu na zauważone wykroczenia popełniane przez kierowców i pieszych, kontroli stanu technicznego pojazdów, ale również prowadzeniu działań prewencyjnych i edukacyjnych dla poprawy bezpieczeństwa na drodze. Zakres pracy jest duży, a policjanci każdego dnia czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Podczas nagrań zarejestrowaliśmy wiele sytuacji z pracy policjantów, a ich zakres jest różnorodny. W filmie umieściliśmy wybrane zdarzenia.  Zachęcamy do obejrzenia materiału.

 

Serdeczne podziękowania za pomoc przy realizacji materiału filmowego dla Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim  mł. insp. Norberta Gorzyńskiego, a także dla policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego  w szczególności dla asp. sztab Mariusza Grossa, asp. Karola Cieślika, sierż. sztab. Pawła Wilgi, st. asp. Łukasza Wilgi, mł. asp. Dominika Świętka

Współpraca i pomoc przy powstawaniu filmu sierż. Karolina Żych , asp. sztab. Maciej Zieliński

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation