Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gracjana Boguslawa

Tuesday, 18, grudzień 2018
25.10.2017

Zagozd: ciężarówka na drzewie i poza jezdnią.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę kilka minut po godz. 10-tej podczas obfitych opadów deszczu w miejscowości Zagozd doszło do dwóch zdarzeń z udziałem samochodów ciężarowych.

Zdarzenia miały miejsce w odległości około 100 metrów od siebie. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. W pierwszym zdarzeniu kierujący samochodem ciężarowym Scania poruszając się z Łobza w kierunku Drawska nie zachował należytej ostrożności na łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń, a pojazd po zderzeniu z drzewem miał jedynie drobne zniszczenia w przedniej części pojazdu. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

W drugim zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy Man, który przewoził beton. Kierujący tym pojazdem na łuku drogi zjechał poza krawędź jedni i niestety zapadł się kołami na poboczu.  Ze względu na to, że pojazd wraz z ładunkiem ważył 40 ton na miejsce wezwany został specjalistyczny holownik. Przez ponad dwie godziny występowały w Zagoździe utrudnienia w ruchu. Policjanci wprowadzili na tym odcinku ręczne kierowanie ruchem.

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation