Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Boguslawa Tekli

Sunday, 23, wrzesień 2018

miejsce na reklame

optyk desktop

16.09.2017

Bezpieczny przedszkolak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapewnienie bezpieczeństwa, w tym najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, to jedno z kluczowych zadań Policji. W związku z działaniami profilaktycznymi „Bezpieczny przedszkolak” drawscy policjanci przeprowadzili szereg spotkań z przedszkolakami na terenie powiatu drawskiego.

 

Przez dwa dni policjanci Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim przeprowadzili spotkania z 8 grupami najmłodszych m.in. w Przedszkolu przy ul. Westerplatte w Drawsku Pom., w Oddziale Przedszkolnym przy SP w Drawsku Pom. oraz w Przedszkolu w Ostrowicach.

Policjanci reprezentujący Wydział Prewencji, Ogniwo Ruchu Drogowego oraz Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom. uczyli dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz prawidłowego zachowywania na drodze. Przedszkolaki razem z funkcjonariuszami Ogniwa Ruchu Drogowego poznawały zasady obowiązujące w trakcie przejścia przez jezdnię. Technik Kryminalistyki opowiadał dzieciom jak wygląda praca na miejscu zdarzenia kryminalnego oraz wspólnie z najmłodszymi zabezpieczał ślady.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation