Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Mikolaja Stanislawa

Tuesday, 12, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

26.05.2017

Sprawczyni napisu na ścianie drawskiej komendy złapana

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kilku dni potrzebowali drawscy policjanci, aby zatrzymać osobę, która w miniony poniedziałek w godzinach nocnych namalowała na frontowej ścianie drawskiej komendy wulgarny napis.

 

Dziś w godzinach popołudniowych sprawczyni została zatrzymana na terenie miasta.  W toku przeprowadzonych czynności przyznała się do zarzutów, a jej wersja zgadza się z zabezpieczonym materiałem dowodowym. Informacje te potwierdził w godzinach wieczornych oficer prasowy drawskiej komendy st. asp. Maciej Zieliński. Jak przyznał rzecznik duże brawa należą się policjantom, którzy brali udział w rozpracowaniu tej sprawy.

Z naszych już nieoficjalnych ustaleń wynika, że drawscy policjanci bardzo mocno skupili się na sprawie i za punkt honoru postawili sobie zatrzymanie sprawcy. Przeanalizowany został zapis monitoringu,  także wytypowani zostali potencjalni sprawcy. Podczas typowania użyto różnorodnych metod. Na terenie miasta prowadzono działania operacyjne. Według naszych informacji na podstawie analizy przeprowadzonej przez jednego z dzielnicowych wytypowana została osoba, która mogła być potencjalną sprawczynią. Dziś w godzinach popołudniowych policjanci podjęli próbę zatrzymania tej osoby. Sprawczyni podczas zatrzymania przyznała się do popełnionego czynu, co miało swoje dalsze konsekwencje dla niej. 

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja