Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gerwazego Protazego

Tuesday, 19, czerwiec 2018

optyk desktop

19.04.2017

Przedszkolaki z wizytą na komendzie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drawscy dzielnicowi oraz policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zaprosili do Komendy Powiatowej w Drawsku Pomorskim drawskich przedszkolaków.

Umundurowanie, ekwipunek oraz zwiedzanie niektórych pomieszczeń komendy to część atrakcji jakie czekały na dzieci Niewątpliwie sympatycznym wydarzeniem była wizyta przedszkolaków w drawskiej komendzie. Przedszkolaki mogły zobaczyć wycinek policyjnej pracy „od kuchni”. Dzielnicowi wspólnie z policjantami z Ogniwa Ruchu Drogowego zaprezentowali maluchom swoje umundurowanie i wyposażenie. Oprowadzili także po komendzie opowiadając o pracy swojej oraz koleżanek i kolegów z wydziału kryminalnego.

Jak zwykle wielkie emocje wzbudziła wizyta u technika kryminalistyki, gdzie maluchy miały okazję przekonać się jak działa „magia śladów”. Policjanci opowiedzieli dzieciom jak i po co działa prawo. Przedstawili podstawy bezpiecznych zachowań, właściwego poruszania się na drodze i korzystania z przejść dla pieszych. Na koniec spotkania na każdego z przedszkolaków czekał drobny upominek – odblaskowa zawieszka.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation