Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

Wednesday, 24, styczeń 2018

reklama wolne01

12.04.2017

Wypadek na krajowej 20-tce. Droga zablokowana i są poszkodowani.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

{aktualizacja godz. 17:00} Około godz. 15:00   doszło do wypadku na drodze krajowej nr 20 w okolicy Drawska Pomorskiego w pobliżu miejscowości Jankowo.

W wypadku wzięły udział trzy pojazdy. Dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Bezpośrednio po zderzeniu samochód ciężarowy zatarasował drogę. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Dwie osoby podróżujące samochodami osobowymi zostały przewiezione do drawskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Jak powiedział nam będący na miejscu Komendant KPP w Drawsku Pomorskim podinsp. Norbert Gorzyński - na miejscu prowadzone są czynności procesowe. Policjanci analizują przebieg zdarzenia. Pierwsze ustalania wskazują na to, ze błąd popełnił kierowca jednego z pojazdów osobowych. W wyniku jego manewru polegającego na rozpoczęciu wyprzedzania lub tylko sprawdzenia sytuacji przed poprzedzającym pojazdem zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Jest to wstępna wersja zdarzeń, która  będzie szczegółowo ustalana w toku dalszych czynności Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin. Na miejscu są cztery radiowozy policji, straż pożarna i pogotowie i straż miejska. Straż miejska na skrzyżowaniu w pobliżu zakładu Kabel Technik kieruje pojazdy na drogę w kierunku Kalisza Pomorskiego. 

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation