Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Gerwazego Protazego

Tuesday, 19, czerwiec 2018

optyk desktop

10.04.2017

Zmiany kadrowe w policji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim podinsp. Norberta Gorzyńskiego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czaplinku mianowany został podkom. Paweł Skrzypiec.

Natomiast na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie st. asp. Przemysław Hofman. W dniu 6 kwietnia br pełniący obowiązki Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim podinsp. Norbert Gorzyński w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Kaliszu Pomorskim asp. szt. Zbigniewa Maślaka wręczył oficjalne nominacje na Komendanta Komisariatu w Czaplinku podkom. Pawłowi Skrzypiec oraz na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie -st. asp. Przemysławowi Hofman. Podkom. Pawel Skrzypiec służbę rozpoczął 20 sierpnia 1999 od pracy w wydziale prewencji. W dniu 14 października 2003 przeszedł do wydziału kryminalnego KPP Drawsko Pomorskie.

Od 1 lutego2017 pełnił obowiązki Komendanta w Komisariacie w Czaplinku w miejsce emerytowanego podinsp. Arkadiusza Kornackiego St. asp. Przemysłąw Hofman pełni służbę od 27 grudnia 2004 Od samego początku był związany z wydziałem kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Od 1 lutego 2017 objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie w miejsce również emerytowanego asp. szt. Leszka Wojtalika.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation