Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Franciszka Joanny

Wednesday, 21, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

22.03.2014

Pościg ulicami Drawska. Kierowca wjechał w budynek

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Ten wieczór mógł skończyć się tragicznie dla osób przebywających w obrębie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Spokojnej. Na szczęście nie doszło do tragedii. Rozpędzony samochód osobowy wjechał w budynek znajdujący się przy skrzyżowaniu tych ulic.

 

Kilka minut wcześniej kierowca tego samochodu rozpoczął swoją jazdę na ul. Sobieskiego. Patrolujący tą część miasta policjant wraz ze strażnikiem miejskim podjęli próbę kontroli kierowcy. Kierowca nie dostosował się do poleceń policjantów, nie zatrzymał się i rozpoczął swoją ucieczkę. Jego ucieczka nie trwała długo.

Rozpędzony samochód wjechał w budynek mieszkalny. Kierowca podjął kolejną próbę ucieczki. Tym razem na pieszo. Jednak jego plany pokrzyżował strażnik miejski wraz policjantem. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę w pobliżu miejsca zdarzenia na ul. Spokojnej i przekazali zespołowi pogotowia ratunkowego. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby kierowca oraz pasażerka. Według nieoficjalnych informacji kierowca był pod wpływem alkoholu.

Przez kilkadziesiąt minut ul Piłsudskiego była nieprzejezdna.

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja