Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Anity Elizy

Thursday, 17, sierpień 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Na sygnale (328)

Kilka dni temu cały kraj obiegły dramatyczne doniesienia o tragicznej w skutkach nawałnicy, jaka dotknęła znaczną część naszego kraju.

Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie poinformował dziś na antenie TVN24 o umorzeniu śledztwa, które było prowadzone wobec pracowników OWDiR i kuratorów sądowych opiekujących się rodziną w której doszło do aktów bestialskiej przemocy. Śledztwo było prowadzone w zakresie niedopełnienia obowiązków służbowych przez pracowników samorządowych i sądowych.

Z dniem 10 lipca 2017 rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacka Cegieły mł insp. Norbert Gorzyński został mianowany na stanowisko komendanta powiatowego komendy w Drawsku Pomorskim. Od kilku miesięcy N. Gorzyński pełnił obowiązki komendanta. Miał czas, aby zapoznać się z pracą i funkcjonowaniem komendy. Po tych kilku miesiącach po raz pierwszy zadaliśmy komendantowi pytania dotyczace drawskiej komendy. Poniżej nasza rozmowa. 

środa, 02 sierpień 2017 13:34

Uroczyste obchody Święta Policji

W miniony czwartek w kinie „Drawa” w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczysta zbiórka policjantów garnizonu drawskiego. Funkcjonariusze otrzymali awanse na wyższe stopnie policyjne.

poniedziałek, 24 lipiec 2017 21:51

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim prowadzi poszukiwania Dariusza Bitnera. Mężczyzna ostatni raz widziany był 22.07.2017r. około godziny 7:00 rano w okolicach Machlin (gmina Czaplinek). Ubrany był w bluzę wojskową, ciemne dresy oraz zieloną czapkę z daszkiem.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation