Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Lucji Otylii

Wednesday, 13, grudzień 2017

reklama wolne01

Na sygnale (346)

Złe warunki atmosferyczne, szybko zapadający zmierzch powodują, iż piesi są coraz mniej widoczni na naszych drogach, szczególnie poza terenem zabudowanym, na słabo oświetlonych odcinkach dróg.

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim będąca zarazem członkami Grupy Medycznej Drawsko brali udział w I Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy pod patronatem Starosty Drawskiego w Kaliszu Pomorskim.

Drawsko Pomorskie: 15 listopada. Około godziny 6 rano w obrębie przejścia dla pieszych przy ul. Złocienieckiej (droga krajowa nr 20) w Drawsku Pomorskim doszło do potrącenia mężczyzny. Drawsko Pomorskie: 15 listopada. Około godziny 6 rano w obrębie przejścia dla pieszych przy ul. Złocienieckiej (droga krajowa nr 20) w Drawsku Pomorskim doszło do potrącenia mężczyzny. Na chwilę obecną Policja i Prokurator ustalają przebieg zdarzeń. Według wstępnych informacji samochód marki Volkswagen Golf jadąc w kierunku Złocieńca potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię. Zdarzenie potwierdził rzecznik Komendy Policji w Drawsku Pomorskim.Mężczyzna został zabrany do szpitala gdzie niestety zmarł. Na miejscu trwały oględziny z udziałem prokuratora.

Dziś około godz. 12:00 na ul. Złocienieckiej doszło do kolizji. Pojazd, który był holowany uderzył w przydrożną lampę. Na miejsce skierowani zostali policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego drawskiej komendy policji, a także Strażnicy Miejscy.

Jak wygląda praca policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim? Z jakimi sytuacjami spotykają się w swojej codziennej pracy? Jak rozwiązują zastane na drodze sytuacje ? Jak podejmują interwencje ? Jak dbają o bezpieczeństwo kierowców i pieszych ? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi w przeciągu kilku dni na przełomie października i listopada.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation