Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Saturday, 21, październik 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Na sygnale (337)

%PM, %14 %729 %2017 %18:%października

Drawscy strażacy zorganizowali ciekawe szkolenie.

14 października w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim odbyło się szkolenie dla ponad 100 strażaków z regionu Pomorza Zachodniego. W szkoleniu udział wzięli również ratownicy medyczni i policjanci. Tematem spotkania było ratownictwo drogowe ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii stosowanych w pojazdach.

%PM, %27 %786 %2017 %19:%września

Nowe zarzuty dla pary oprawców !

Dziś w ogólnopolskich mediach pojawiła się nowa informacja dotycząca Katarzyny W. i jej konkubenta, którzy w 2016 r. w Drawsku Pomorskim znęcali się nad dziećmi matki.

Wczoraj w osiemdziesięciu dwóch jednostkach policji na terenie całego kraju odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem EGIDA-17. To praktyczna weryfikacja tego, jak działa system powoływania rezerw, bowiem Policja obok wojska jest drugą co do wielkości formacją dysponującą takimi siłami. Całość koordynował Główny Sztab Komendy Głównej Policji.

%AM, %16 %304 %2017 %08:%września

Bezpieczny przedszkolak

Zapewnienie bezpieczeństwa, w tym najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, to jedno z kluczowych zadań Policji. W związku z działaniami profilaktycznymi „Bezpieczny przedszkolak” drawscy policjanci przeprowadzili szereg spotkań z przedszkolakami na terenie powiatu drawskiego.

%PM, %12 %817 %2017 %20:%września

PRZYJACIELE GRYFUSIA W MIELENKU DRAWSKIM

W dniu wczorajszym policjanci Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom., w ramach programu edukacyjnego „Przyjaciele Gryfusia” oraz w związku z działaniami „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzili szereg spotkań z przedszkolakami oraz uczniami klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation