Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Jana Pawla

Monday, 26, czerwiec 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Kultura (74)

sobota, 24 czerwiec 2017 09:16

Diabaz na Dolnym Śląsku

Już dziś (sobota) w mejscowości Leśna na Dolnym Śląsku Zespół Pieśni i Tańca DIABAZ jako jedyny będzie reprezentować nasz region podczas VII Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej pn. "Swojskie granie i śpiewanie".

czwartek, 01 czerwiec 2017 23:21

Otoczyli i zdobyli

To puenta do lokalnego wydarzenia w postaci gry miejskiej, której nadano tytuł „Po krawędzi murów” Uczestnicy gry mieli do pokonania ponad 2,5 kilometra trasy, na której czekały na nich ciekawe zadania o różnym stopniu trudności.

Czterech wolontariuszy: Li Gail z Chin, Yulia z Ukrainy, Pratyush Indii, Daniel z Peru odwiedzili – w ramach projektu pn. "Touch The World – Dotknij Świata" – Drawsko Pomorskie.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna – Filia w Suliszewie wzbogaciła się o nowy księgozbiór. 10 maja żołnierze 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej przekazali do biblioteki w Suliszewie książki i czasopisma naukowe.

środa, 03 maj 2017 08:23

Kolejna edycja targów "Mój ogród"

Trzynaste targi „Mój Ogród" zorganizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim nie okazały się pechowe, mimo silnego wiatru udało się przeprowadzić do końca poniedzialkowe wydarzenie.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation