Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Edyty Kornela

Monday, 16, wrzesień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

06.05.2015

Dzień otwartych koszar - spotkanie na poligonie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 6 maja na terenie poligonu drawskiego odbył się dzień otwartych koszar zorganizowany przez Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko. Na zaproszenie dowódcy CSWL Drawsko płk Marka Gmurskiego w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele instytucji, stowarzyszeń i podmiotów współpracujących na co dzień z CSWL Drawsko.

 

Byli również przedszkolacy oraz uczniowie z Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego. Uroczystość rozpoczął koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drawska Pomorskiego, a także koncert wojskowej orkiestry dętej ze Szczecina. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, zabawy z wykorzystaniem farb i kredek, a także dla najmłodszych rozdawane były kolorowe balony promujące Narodowe Siły Zbrojne.

Głównym tematem spotkania był pokaz sprzętu wojsk polskich, francuskich, kanadyjskich oraz amerykańskich. W tym dniu każdy mógł zasiąść w pojazdach wojskowych, przymierzyć mundur, a także potrzymać prawdziwą broń. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem – pyszną wojskową grochówką. 

fot. drawsko.pl 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja