Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Franciszka Joanny

Wednesday, 21, sierpień 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

04.12.2014

Pożegnanie wojsk amerykańskich

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 grudnia 2014 roku w Sali Tradycji CSWL Drawsko miało miejsce uroczyste spotkanie kadry i pracowników wojska oraz Burmistrza Drawska Pomorskiego, Zbigniewa PTAKA, z żołnierzami amerykańskimi kończącymi służbę w naszym kraju.

Podczas uroczystości Komendant CSWL Drawsko, płk Marek GMURSKI, podziękował naszym sojusznikom za trud włożony we wspólne ćwiczenia. Wyraził również nadzieję, że czas spędzony w Polsce pozostanie na długo w ich pamięci. Jako wyraz wdzięczności gościom zostały wręczone listowne podziękowania i upominki.

Burmistrz wyraził uznanie za doskonałą integrację żołnierzy ze społeczeństwem gminy, podziękował za wspólnie rozegrane mecze piłki nożnej, imprezy sportowe oraz udział w ważnych wydarzeniach i uroczystościach. LTC Felix A. PEREZ w imieniu własnym i swoich podwładnych wyraził uznanie żołnierzom polskim i podziękował za owocną współpracę.

Podkreślił, że wojska amerykańskie szkolące się w CSWL Drawsko zdobyły duże doświadczenie, które będzie miało znaczący wpływ na przebieg ich dalszej służby wojskowej. W ramach wdzięczności Amerykanie złożyli na ręce komendanta oraz burmistrza pamiątkowe ryngrafy.

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja