Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marii Magdaleny

Monday, 22, lipiec 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

31.03.2019

Galeria Hosso - od soboty można już robić zakupy

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

W dniu 30 marca swoją działalność rozpoczęła Galeria Hosso w Drawsku Pomorskim. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Złocienieckiej między budynkami sądu, a starostwa.

 W sobotni poranek punktualnie o godz. 9:00 drzwi galerii zostały otwarte. Na wejście czekała około 100 osobowa grupa osób, która po wejściu do obiektu otrzymała zestawy gadżetów. Obiekt budzi zainteresowanie zarówno wyglądem zewnętrznym jak i wystrojem wewnątrz budynku. Korytarze są przestrzenne, duże powierzchnie sklepowe umożliwiają swobodne zakupy. We wnętrzu  znajduje się kilkanaście boksów z różnorodnymi sklepami.

Jest KiK, Pepc, Nonet, Martes Sport, CCC,Rossman, biżuteria Verona, Sinsay, Wólczanka, Vistula, Green Point, Top Secret, Reporter joung, a nawet piekarnia z gruzińskim pieczywem.

Galeria Hosso oferuje również szeroką ofertę gastronomiczną. Na najniższym poziomie powstała specjalna strefa z jedzeniem – galeria smaku. Klienci będą mogli tu zjeść różnorodne dania – zestawy obiadowe dostępne od ręki, burgery, makarony, pizze, desery, lody, a także wypić kawę, herbatę lub zamówić świeży sok. Oferta jest bardzo szeroka. Tuż obok mieści się Jack Club. Przeszklony bar z kręgielnią i trzema stołami bilardowymi.

Budowa galerii trwała ponad rok, ale inwestor prowadził gminą rozmowy na temat zakupu działki pod budowę już od 2015 r. Przypomnijmy, że 5 grudnia 2016 r. ówczesny Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak podpisał akt notarialny z inwestorem i sprzedał grunt za blisko 2,5 miliona złotych.

 

Zobacz galerię- kliknij tu 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja