Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Marioli Wienczyslawa

Monday, 25, marzec 2019

 KiK NE Onlinebanner Drawsko Pomorskie PL 750x200px

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

12.02.2018

Już można głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Rozpoczęło się głosowanie na projekty drawskiego budżetu obywatelskiego. Głosowanie będzie trwało do 25 lutego. Głosować można na dwa sposoby.

 

Głosowanie na papierowych kartach

Papierowe karty do głosowania dostępne są do pobrania w pomieszczeniu nr 117 w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim przy ul. Sikorskiego 41, a także w Informacji Turystycznej w Drawsku Pomorskim przy ul. Kolejowej 1. Karta do głosowania dostępna jest również na stronie drawsko.pl - kliknij, gdzie można ją pobrać i samodzielnie wydrukować.

Wypełnione ankiety należy wrzucać do urn, które znajdują się w pomieszczeniu nr 117 w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim przy ul. Sikorskiego 41, a także w Informacji Turystycznej w Drawsku Pomorskim przy ul. Kolejowej 1. Papierowe karty do głosowania muszą zostać wrzucone do urn do 23 lutego do godz. 14:00.

Głosowanie internetowe:

Elektroniczny formularz głosowania znajduje się tu - GŁOSUJ ELEKTRONICZNIE

Głosowanie elektroniczne trwa do 25 lutego do godz. 23:59.

Uprawnieni do głosowania:

Do udziału w głosowaniu na projekty zakwalifikowane do budżetu obywatelskiego uprawnieni są mieszkańcy gminy Drawsko Pomorskie, przy czym każdy  mieszkaniec może oddać tylko jeden głos, wybierając jeden projekt.

Projekty:

Prezentacja projektów - kliknij tu