Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Stefana Rocha

Wednesday, 15, sierpień 2018

optyk desktop

04.10.2017

W sobotę przyjdź pod pomnik czołgów o godz. 15:00

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w najbliższą sobotę o godz. 15:00 pod pomnikiem drawskich czołgów odbędzie się wspólne zdjęcie mieszkańców gminy z drawskimi czołgami.  Inicjatywa Stowarzyszenia „Meander” doskonale wpisuje się w trwającą debatę dotyczącą ratowania pomnika czołgów jako symbolu architektonicznego Drawska Pomorskiego.

 

Zachęcamy mieszkańców gminy do przyjścia w sobotę pod pomnik czołgów i wyrażenia w ten sposób swojego poparcia dla dalszego funkcjonowania pomnika w drawskiej przestrzeni architektonicznej.

Wsparcia dla mieszkańców Drawska udzieli również Burmistrz Złocieńca Krzysztofa Zacharzewski, który wraz z grupą mieszkańców Złocieńca przywiezie armatę – symbol przyjaźni drawsko - złocienieckiej. Jak zapewnił nas Burmistrz Zacharzewski pod pomnikiem czołgów będzie wystrzałowo. Również Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego Marek Tobiszewski weźmie udział w tym spotkaniu i przedstawi aktualne działania ratusza w sprawie pozostawienia pomnika. Również w sobotę o godz. 16:00 w sali widowiskowej przy ul. Piłsudskiego odbędzie się debata dotycząca sytuacji pomnika czołgów.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation