Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Rity Donaty

Saturday, 29, kwiecień 2017

2017mp artykuly

wtorek, 11 kwiecień 2017 16:01

Nowa lokalizacja placu zabaw w parku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu dzisiejszym Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak podał do publicznej wiadomości informację o zmianie lokalizacji placu zabaw w Parku Chopina.

Miejski plac zabaw zostanie przeniesiony z terenu przy ul. Seminaryjnej na teren przy skateparku. Dziś pracownicy drawskiego urzędu dokonali pomiarów, które posłużą do dalszego projektowania.

banner2 840x120px

Według podanych informacji plac zabaw ma być gotowy jeszcze przed wakacjami. Nowe miejsce wyznaczone zostało w okolicy skateparku. Jest tam już oświetlenie, a do tego teren ten jest obserwowany przez dwie kamery monitoringu. Zmodernizowany obiekt ma zostać ogrodzony, a duża przestrzeń placu ma posiadać całkowicie piaskowe bezpieczne podłoże. Na placu mają się pojawić nowe urządzenia, a z obecnego placu przeniesione zostaną tylko nowoczesne elementy. Wokół placu nasadzona zostanie roslinność, a także posawtine zostaną ławeczki. 

Teren ma być wizytówką miasta, a cały komplekst w parku ma stanowić atrakcyjną ofertę dla mieszkańców i turystów w zakresie sportu, odpoczynku i relaksu. 

 

 

 

Wyświetlony 809 razy

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation