Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Emilii Iwony

Thursday, 23, maj 2019
Domi strona

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

11.04.2017

Nowa lokalizacja placu zabaw w parku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu dzisiejszym Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak podał do publicznej wiadomości informację o zmianie lokalizacji placu zabaw w Parku Chopina.

Miejski plac zabaw zostanie przeniesiony z terenu przy ul. Seminaryjnej na teren przy skateparku. Dziś pracownicy drawskiego urzędu dokonali pomiarów, które posłużą do dalszego projektowania.

Według podanych informacji plac zabaw ma być gotowy jeszcze przed wakacjami. Nowe miejsce wyznaczone zostało w okolicy skateparku. Jest tam już oświetlenie, a do tego teren ten jest obserwowany przez dwie kamery monitoringu. Zmodernizowany obiekt ma zostać ogrodzony, a duża przestrzeń placu ma posiadać całkowicie piaskowe bezpieczne podłoże. Na placu mają się pojawić nowe urządzenia, a z obecnego placu przeniesione zostaną tylko nowoczesne elementy. Wokół placu nasadzona zostanie roslinność, a także posawtine zostaną ławeczki. 

Teren ma być wizytówką miasta, a cały komplekst w parku ma stanowić atrakcyjną ofertę dla mieszkańców i turystów w zakresie sportu, odpoczynku i relaksu. 

 

 

 

2019 skp 01

zetgold

michalina 3

2019 skp 01

2017ki stacja