Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Adolfa Tymona

Thursday, 19, kwiecień 2018

a012017mp glowna 1 738 100

07.03.2017

Cichy zakątek - powstaje nowoczesne osiedle

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Cichy zakątek” to nazwa nowej inwestycji, która powstaje w Drawsku Pomorskim w pobliżu ul. Dworcowej.

Jak powiedział nam Sebastian Hofman, prezes Hofe-Develpoment – inwestycja polega na budowie trzech nowoczesnych, energooszczędnych domków w zabudowie bliźniaczej, z których powstanie nowoczesne, zamknięte i bezpieczne osiedle.

Na stronie www.hofe-development.com  możemy zobaczyć jak faktycznie będzie wyglądała inwestycja.

Jak mówi S. Hofman -  współpracujemy z najlepszymi, zaufanymi wykonawcami, dzięki którym powstające domy zostaną wykonane w najwyższej jakości, o co zadba aż trzech niezależnych inspektorów budowlanych. Nasze wcześniejsze doświadczenie związane z budową domów jednorodzinnych pozwoli na idealny dobór elementów w zakresie materiałów budowlanych, jak i doradztwo w aranżacji wnętrz.

"Cichy zakątek" to idealne miejsce dla osób, które nie mają czasu i nerwów, aby zająć się budową własnego domu, firma służy pomocą także w kwestii finansowania. Developer wynegocjował preferencyjne warunki kredytów hipotecznych w kilku największych bankach. Oferta developera jest bardzo atrakcyjna, bo cena za m2 zaczyna się już od 3200 zł dla domów w stanie developerskim.

Już teraz można rezerwować domy, a podpisanie umowy jest całkowicie bezpieczne i gwarantowane przez bank PKO BP, do którego trafią środki rezerwacyjne na konto powiernicze i zarządcą będzie wyłącznie bank.

Osoby zainteresowane inwestycją mogą skontaktować się bezpośrednio z inwestorem pod numerem tel. 604 076 442 lub 604 076 443.

 

 

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation