Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Mikolaja Stanislawa

Tuesday, 12, listopad 2019

Domi strona
20191021 kantor

W TYM MIEJSCU MOŻE BYĆ TWÓJ BANER REKLAMOWY reklama@drawskopomorskie.com

 

 

25.10.2016

Ruszyła budowa nad Jeziorem Okra

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozpoczęły się pierwsze prace ziemne związane z budową kompleksu gastronomiczno -  hotelowego przy  ul. Jeziornej.  W miejscu, gdzie przez ostatnie kilkadziesiąt lat funkcjonowała kawiarnia, a w nieodległym czasie pizzeria powstanie nowoczesny obiekt na miarę XXI wieku.

Inwestor wraz z Burmistrzem na terenie budowy

25 października Paweł Krucewicz, który jest inwestorem spotkał się z Burmistrzem Drawska Pomorskiego na terenie realizowanej inwestycji. Podczas spotkania inwestor zapoznał Burmistrza z etapami prac jakie będą miały miejsce w kolejnych miesiącach.

Według informacji przekazanych przez inwestora wybudowany zostanie wielokondygnacyjny obiekt usługowo - gastronomiczno -  hotelowy. Na najniższej kondygnacji dostępnej dla klientów znajdzie się basen. Na wyższych piętrach będzie restauracja oraz 20 pokoi hotelowych. P. Krucewicz planuje zakończenie inwestycji w 2018 r.

Burmistrz Ptak o inwestycji

Cieszę się, że ten teren nabierze nowego wyglądu. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej tuż przy ścieżce rowerowej  powstanie nowoczesny obiekt, który będzie wizytówką Drawska Pomorskiego. Z pewnością obiekt ten wpłynie na większe zainteresowanie turystów. W naszej okolicy mało jest miejsc o wysokim standardzie położonych nad jeziorem. To miejsce wypełni lukę. Bardzo cieszy mnie fakt, ze inwestorem jest osoba, która wychowywała się w Drawsku Pomorskim oraz przez wiele lat tu mieszkała. Po latach wraca i inwestuje w rodzinnym mieście. To podwójne zadowolenie dla władz gminy – powiedział Burmistrz Ptak.  

20190929 pietrzak

zetgold

michalina 3

45e3f3acd59c60c11a87c4101c908618

20190929 pietrzak

2017ki stacja