Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Urszuli Hilarego

Saturday, 21, październik 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Fakty (456)

%PM, %21 %546 %2017 %14:%października

Trwa zbiórka dla ANI - TY TEZ MOŻESZ POMÓC

Kilka tygodni temu pisaliśmy o małej Ani Tuszyńskiej, mieszkającej w Jankowie, która z powodu choroby jest niepełnosprawna, a jej rodzice chcą zebrać środki na specjalistyczny fotelik do przewozu Ani samochodem.

%PM, %20 %529 %2017 %13:%października

Remonty zabytków

Na terenie gminy Drawsko Pomorskie prowadzonych jest obecnie wiele prac remontowo-budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. Wszystkie one są finansowane bądź dotowane z budżetu gminy Drawsko Pomorskie. 

%AM, %20 %352 %2017 %09:%października

Rozpoczął się remont magazynu solnego

W ubiegłym tygodniu rozpoczęto prace remontowo-budowlane przy budynku magazynu solnego. Zgodnie z ekspertyzą techniczną obiektu jego stan jest zły, częściowo katastrofalny. Zakres robót obejmuje prace remontowo-budowlane polegające na remoncie ścian zewnętrznych i pokrycia dachowego oraz przebudowie wnętrza w celu przystosowania obiektu do funkcji muzeum regionalnego.

%AM, %18 %297 %2017 %08:%października

Trwa remont więźby dachowej drawskiego kościoła

Od kilku dni trwa remont więźby dachowej oraz pokrycia dachowego nad prezbiterium drawskiego kościoła znajdującego w centrum Drawska Pomorskiego.

W dniu dzisiejszym media obiegła informacja dotycząca przesunięcia przez rząd decyzji o włączeniu gminy Ostrowice do Drawska Pomorskiego w roku 2019 r., a nie jak zapowiadano z dniem 1 stycznia 2018 r. Jak Pan skomentuje te najnowsze doniesienia ?

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation