Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Anity Elizy

Wednesday, 16, sierpień 2017

reklama812 100 2017mp artykuly

Fakty (430)

Ze względu na prace remontowe na ul. Piłsudskiego i w obrębie pl. Konstytucji zamknięty dla ruchu został odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Pocztowej do pl. Konstytucji.

W związku z informacjami przekazanymi przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie do mediów  9 sierpnia 2017 r. dotyczącymi zniesienia zadłużonej gminy Ostrowice i włączenia jej do obszaru gminy Drawsko Pomorskie oświadczam, że 7 sierpnia 2017 r do Rady Miejskiej w Drawsku Pomorskim wpłynęło pismo z MSWiA z dnia 28 lipca 2017r. informujące, że została wszczęta procedura zniesienia gminy Ostrowice i włączenia jej obszaru do gminy Drawsko Pomorskie.

sobota, 05 sierpień 2017 17:11

Czy Drawsko spłaci dług Ostrowic ?

Jak poinformował drawski ratusz w minioną środę w Szczecinie doszło do spotkania reprezentantów gminy Drawsko Pomorskie z Wojewodą Zachodniopomorskim. Tematem spotkania było omówienie sytuacji gminy Ostrowice i jej dalszego funkcjonowania w nowej strukturze administracyjnej. 

Jak podał drawski ratusz - dobiegło końca głosowanie internetowe dotyczące pozostawienia w Drawsku Pomorskim pomnika dwóch czołgów. W głosowaniu wzięło udział 3184 internautów. Oddano 2853 głosów na TAK (89,60%) i 331 na NIE (10,40%).

1 sierpnia Drawszczanie nie zapomnieli o 73 rocznicy Powstania Warszawskiego. Uroczystości w Drawsku Pomorskim odbyły się w trzech miejscach i były organizowane przez różne środowiska.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation