Drawsko Pomorskie - informacje, wydarzenia, nowości

Imieniny: Ludomira Benedykta

Wednesday, 21, marzec 2018
25.11.2016

Światowy dzień pluszowego Misia. Miś odwiedził pacjentów drawskiego szpitala

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś Szpital Polski w Drawsku Pomorskim włączył się w obchody święta "MSIA". Pluszowy miś to zabawka towarzysząca dzieciom przez długie lata. To przytulanka, która często jest najlepszym przyjacielem i powiernikiem dziecięcych tajemnic. Pociesza w smutku, pomaga zasypiać i czuwa nad bezpieczeństwem.

Miś Jest "kimś" bardzo bliskim, ważnym, czasami niezastąpionym. Został on zauważony i doceniony przez dorosłych, którzy dziesięć lat temu dzień 25 listopada uznali Światowym Dniem Pluszowego Misia.

Piątek w drawskim szpitalu upłynął dzieciom pod znakiem misiowych niespodzianek. Na Oddział Pediatryczny zawitał duży pluszowy miś, który rozdał prezenty i zadbał o mile spędzony czas. Najmłodsi pacjenci chętnie angażowali się w zorganizowane rozrywki: kolorowały obrazki, dały się ponieść fantazji w balonowych zabawach, a także chętnie przybijały ,,piątkę" z misiem. Balonowe zwierzątka sprawiły najmłdoszym wiele radości. Miś wraz z Panią Dyrektor Marzeną Dzieża wspólnie rozdawali dzieciom pluszowe misie ufundowane przez Spółkę Szpitale Polskie. Dziś pacjenci mimo choroby byli radośni i pełni energii. Pracownicy Szpitala, Dyrekcja, Miś - Pan Bartek wraz z Aniomatorem - Panią Marzeną spisali się na medal, przy okazji powracając na chwilę do dziecięcych lat.

logo dp bw

drawsko.pomorskie@wp.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Strona internetowa www.drawskopomorskie.com jest blogiem informacyjnym, prywatną stroną internetową,
wydawaną nieregularnie, w miarę zaistnienia ciekawych okoliczności o których warto poinformowac mieszkańców regionu.

Projekt i wykonanie: SurmaCreation